БУДЬТЕ ВЕРНЫ В МАЛОМ

«Подивіться, яку любов дав нам Отець, щоб ми були дітьми Божими, і ними ми є. — Світ нас не знає тому, що Його не пізнав».  1-е Iвана 3:1. — А мне пишут:

«Найближчі кілька днів та тижнів є НАДЗВИЧАЙНО важливими у духовному житті нашої держави. Вчора відбувся 5-й Національний молитовний сніданок. Вперше брали участь Президент, Прем’єр-міністр та велика кількість депутатів та міністрів.
Сьогодня Форум «Взаємодія політиків та громадськості у просуванні християнських цінностей на міжнародній арені» за участі лідерів Європи та США, які боряться проти ліберальної навали гендеру та ЛГБТ.
У суботу — Хода за сім’ю центром Києва та Фестиваль сім’ї на Європейській та Поштовій площах. Нас вже попереджають про необхідність відмовитись від різких заяв…
8 червня в Україну прибуває спецпосланник Держдепу США з прав ЛГБТ. Він має намір надати захист та підтримку Київському ГЕЙ-параду, що запланований на 12 червня.
На  противників гей-параду вже чиниться колосальний тиск та шантаж».

Голосуйте за Заборону проведення КиївПрайд2016 та гей-параду у Києві 12-го червня!   —    https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=3714
Не оставайся в стороне, но: «Будь мужествен, и будем твердо стоять за народ наш и за города Бога нашего, — и Господь пусть сделает, что ему угодно». 
(2 Цар.10:12; 1Пар.19:13).вы людей, даже если они ревностно молятся и даже по Слову — это когда люди допускают ИДОЛОВ в свое сердце.
***** Идол — это то, что заняло в сердце человека место, которое принадлежит Богу.
 ***** Идол — это то, что человек начинает защищать очень ревностно, без чего он не будет чувствовать себя целостным.
***** Идол — это не только предмет, но убеждение или деятельность, которые занимают в сознании и жизни человека центральное место  Нет ничего зазорного, чтобы любить свою землю и народ, но когда это принимает форму идолопоклонства, когда страну восхваляют больше, чем ТОГО, КТО ДОСТОИН ВСЕЙ СЛАВЫ, тогда… Когда все мысли заняты воспеванием национального вопроса, то Будьте готовы к тому, что Бог не будет слушать ваши молитвы…     https://vibiri.files.wordpress.com/2010/10/95.gif?w=600

https://vkstranniks.wordpress.com/2016/06/03/живите-проще/ — В.Бойнецкий

Реклама